Skip to content

Kontakt

Masz Pytania? Jesteśmy Tutaj, by Pomóc!

Masz pytania dotyczące Kaczawskiej Wyrypy? Chcesz dowiedzieć się więcej o programie, uczestnictwie, czy możliwościach współpracy? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższych danych kontaktowych, a odpowiemy na Twoje pytania tak szybko, jak to możliwe.

Dane Kontaktowe

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 322 221 211
Adres: ul. Przygoda 15, 58-500 Jelenia Góra, Polska

Formularz Kontaktowy

Preferujesz bezpośrednią komunikację online? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię, adres e-mail, temat wiadomości oraz treść zapytania, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

  Lokalizacja i Dojazd

  Zastanawiasz się, jak dotrzeć na Kaczawską Wyrypę? Nasza lokalizacja jest łatwo dostępna zarówno komunikacją miejską, jak i prywatnym transportem. Znajdziesz nas pod adresem ul. Przygoda 15, 58-500 Jelenia Góra. Szczegółowe informacje dotyczące dojazdu i parkowania znajdziesz na naszej stronie w sekcji „Dojazd”.

  Godziny Otwarcia Biura Organizacyjnego

  Nasze biuro organizacyjne jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Zachęcamy do osobistych wizyt, jeśli chcesz porozmawiać o wydarzeniu twarzą w twarz.

  Śledź Nas w Mediach Społecznościowych

  Bądź na Bieżąco
  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Kaczawskiej Wyrypie? Śledź nasze profile w mediach społecznościowych! Regularnie publikujemy aktualności, zdjęcia, i wiele więcej.

  Facebook: Kaczawska Wyrypa
  Instagram: @kaczawskawyrypa