Lista startowa 2019

Lista startowa - Kaczawska Wyrypa 2019
 
Liczba zgłoszonych z podziałem na trasy:
TP10 - 39
TP25 - 41
TP50 - 36
TP100 - 9
TR75 - 23
TR150 - 11


Lp. Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team
1 Andrzejewski Piotr Człuchów TP50 M  
2 ANDRZEJEWSKI Radosław Wrocław TR75 M ASSECO ACTIVE TEAM
3 Bacański Mirosław Wałbrzych TP25 M  
4 Bartosiewicz Adam Gryfino TP50 M  
5 Bąk Piotr Brzezia Łąka TP25 M KB LUPUS Oleśnica
6 Białka Marcin Jelenia Góra TR150 M  
7 Błachowiak Mariusz Leszno TP50 M AMBIT RACING TEAM
8 Błaszczyk Dariusz Oleśnica TR75 M Bez Skorka
9 Bogusiak Łukasz Piechowice TP25 M  
10 Bujakiewicz Gabriel Pobiedziska TP100 M On-Sight
11 Chaciński Wojciech Wrocław TR75 M ASSECO ACTIVE TEAM
12 Chajewski Lukasz Zielona Góra TP25 M  
13 Cholewczuk Piotr Kraków TP50 M WILD DOGS TEAM
14 Cholewczuk Agnieszka Kraków TP50 K WILD DOGS TEAM
15 Cichoń Paweł Poznań TR75 M Koper Studio
16 Cisek Daniel Jeżów Sudecki TP25 M  
17 Czaja Arek Karpacz TR75 M  
18 Ćwirko Sławomir Słupsk TP50 M STOPA Słupsk
19 Danel Ewelina Wrocław TP25 K zagubiona wataha
20 Daniluk Andrzej Oława TP25 M  
21 Demkowski Marcin Wrocław TP25 M 33% Wiśni
22 Dobosz Patryk Tarnów Opolski TR150 M Dumbojet
23 Drewniak Wiesław Bolków TP25 M Wiesiek sam w lesie
24 Drynkorn Hanna Wrocław TP25 K Zagubiona Wataha
25 Dubiel Agata Jelenia Góra TP50 K Wild Dogs Team
26 Dubiel Piotr Jelenia Góra TP50 M Wild Dogs Team
27 Durka Sławomir Leszno TP50 M  
28 Eibl Andrzej Chocianów TP100 M Eiblu Team
29 Fidelak Paweł Wrocław TP50 M  
30 Gładysiak Przemysław Komorniki TR75 M Gładko biegamy
31 Grzelak Aleksandra Zgorzelec TP25 K  
32 Hajduk Jacek Oleśnica TR75 M Bez Skorka
33 Hajduk Lidka Oleśnica TR75 K Bez Skorka
34 Haladyn Małgorzata Ostrzeszów TP25 K poszła w długą…
35 Hołdakowska Anna Warszawa TP25 K  
36 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR150 M  
37 Hołdakowski Filip Warszawa TR75 M  
38 Hora Vladimir Praha TP50 M Bludne balvany
39 Horova Magda Praha TP50 K Bludne balvany
40 Hurman Krzysztof Wrocław TP100 M  
41 Jancz Tomasz Jelenia Góra TP50 M  
42 Jarymowicz Mariusz Wrocław TP50 M POPOLUPO
43 Jużyca Piotr Smolec TP25 M Smolec Team
44 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP100 M Szach Sękowo
45 Kapustka Wojciech Żory TR150 M ArsBona
46 Kaźmierczak Tomasz Leszno TP25 M T-Maks
47 Kędzia Robert Lubin TP25 M  
48 Klim Aleksandra Wrocław TP50 K POPOLUPO
49 Kopacz Piotr Gdynia TP50 M  
50 Kopacz Filip Smolec TP25 M Smolec Team
51 Kopacz Matylda Smolec TP25 K Smolec Team
52 Kopacz Mikołaj Smolec TP25 M Smolec Team
53 Kosiński Maciej Klaudyn TP50 M  
54 Kowalski Krzysztof Wołów TR150 M  
55 Kucharski Rafał Dąbrówka Wlkp.Głóna 20 TR75 M  
56 Kucia Sebstian Jelenia Góra TP25 M  
57 Kucza Jarosław Kąty Wrocławskie TR75 M Pędzące Ślimaki
58 Kula Piotr Jelenia Góra TP50 M Qlki
59 Lach Jakub Jelenia Góra TP25 M  
60 Liszka Grzegorz Tychy TR150 M Trezado BikeTires.pl
61 Łazowska Sylwia Warszawa TP50 K Łaziki
62 Łazowski Krzysztof Warszawa TP50 M Łaziki
63 Makarewicz Izabela Jelenia Góra TP25 K  
64 Markiewicz Dariusz Jelenia Góra TP25 M  
65 Materniak Miłosz Wrocław TP25 M Zagubiona Wataha
66 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 M  
67 Mularczyk Jerzy Wrocław TR75 M ASSECO ACTIVE TEAM
68 Murawski Piotr Leszno TP25 M  
69 Nawrocki Tomasz Rakownia TR75 M  
70 Opacki Dariusz Karpacz TR75 M  
71 Pacuła Justyna Jelenia Góra TP50 K nocne jelenie
72 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 M  
73 Parzybut Jan Pniewy TP50 M Postep Pniewy
74 Pasternak Przemysław Wrocław TR75 M ASSECO ACTIVE TEAM
75 Pawłowski Marcin Złotoryja TP50 M -
76 Pierzchalska Dorota Zgorzelec TP25 K  
77 Początek Maria Żory TP25 K KiZK
78 Polowy Tomasz Wrocław TR75 M ASSECO ACTIVE TEAM
79 Prokop Paulina Kamień TR75 K ASSECO ACTIVE TEAM
80 Prozorowski Wiesław Leszno TP50 M Ambit Racing Team
81 Pupa Przemysław Giebułtówek TP25 M  
82 Radziwoń Krzysztof Polkowice TP25 M Grupa Nienachalnie Heroiczna
83 Rożko Sebastian Gryfino TP50 M KB Hermes Gryfino
84 Rudnicki Mariusz Wołów TR150 M  
85 Safin Łukasz Jeżów Sudecki TP100 M Dziki Słoik
86 Setinkova Zuzana Praha 11 TP50 K  
87 Sędkowski Łukasz Trzebnica TR75 M  
88 Sienkiewicz Władysław Gdynia TP50 M Sam w lesie
89 Skraburski Łukasz Trzebnica TR75 M  
90 Sławski Tomasz Wrocław TR75 M AB S.A.
91 Sławski Łukasz Świebodzice TR75 M Kaz-gaz
92 Smaza Marta Wrocław TP25 K Daleko jeszcze?
93 Sobków Krzysztof Komprachcice TP25 M  
94 Sobków Katarzyna Komprachcice TP25 K  
95 Sokulski Jerzy Kraków TP100 M  
96 Sójka Tomasz Lubin TR150 M RKS Fiedorek
97 Stańczak Jędrzej Wrocław TP25 M  
98 Szarlik Przemysław Dopiewiec TP25 M  
99 Szawdzin Krzysztof Wrocław TR150 M  
100 Szczepański Sławomir Poznań TP50 M SS
101 Szczurek Anna Gryfów Śl. TP25 K  
102 Szczurek Józef Rębiszów TP25 M  
103 Szczurek Małgorzata Rębiszów TP25 K  
104 Śmietański Jacek Skawina TR75 M Recykling przede wszystkim
105 Walasek Klaudia Wiązów TP25 K Zagubiona Wataha
106 Wesołowski Michał Oleśnica TR75 M  
107 Wieczorek Jarosław Wrocław TR150 M Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia
108 Witczak Przemysław Warszawa TP100 M Dreamtime Trails
109 Witkowski Marcin Warszawa TP50 M Zaszyci
110 Wnuk Tomasz Milicz TP50 M ProMil Team
111 Wójcik Jerzy Mietków TP50 M Nocne Jelenie
112 Wójcik Agnieszka Mietków TP50 K Nocne Jelenie
113 Zając Wojciech Ustrzyki Dolne TP100 M Długouchy
114 Żak Krzysztof Wrocław TP100 M  
115 Żytecki Marcin Wrocław TP25 M Daleko jeszcze?
116 Belica Robert Warszawa TR150 M  
117 Dorsz Sebastian Złotoryja TP25 M OLAWS Złotoryja
118 Kucharczyk Radosław Warszawa TP50 M  
119 Matysiak Tomasz Poznań TP25 M  
120 Rokoszewski Andrzej Legionowo TP50 M  
121 Nowak Magda Warszawa TP10 zespół 1 Telimenki
122 Witkowska Telimena Warszawa TP10 zespół 1 Telimenki
123 Kosiński Janusz Jelenia Góra TP10 zespół 2  
124 Kosińska Maria Jelenia Góra TP10 zespół 2  
125 Kosiński Mikołaj Jelenia Góra TP10 zespół 2  
126 Kosiński Bartłomiej Jelenia Góra TP10 zespół 2  
127 Młyński Olaf Wrocław TP10 zespół 3 Młynki
128 Młyńska Julia Wrocław TP10 zespół 3 Młynki
129 Młyńska Zosia Wrocław TP10 zespół 3 Młynki
130 Murawska Marta Leszno TP10 zespół 4  
131 Murawski Rafał Leszno TP10 zespół 4  
132 Krawietz Tomasz Szklarska Poręba TP10 zespół 5  
133 Krawietz Antonina Szklarska Poręba TP10 zespół 5  
134 Krawietz Hanna Szklarska Poręba TP10 zespół 5  
135 Jóźwiak-Pupa Olga Mędłów TP10 zespół 6 EKIPSON
136 Żurek Anna Wrocław TP10 zespół 6 EKIPSON
137 Herdzik Anna Wysoka  TP10 zespół 6 EKIPSON
138 Sokół  Katarzyna Wrocław TP10 zespół 7 EKIPSON
139 Szwarc Robert Wrocław TP10 zespół 7 EKIPSON
140 Hryniewicz Monika Kąty Wrocławskie  TP10 zespół 7 EKIPSON
141 Wiśniewski Władysław Gdynia TP10 zespół 8 Tygrysy
142 Wiśniewska Joanna Gdynia TP10 zespół 8 Tygrysy
143 Wójcik Magdalena Mietków TP10 zespół 8 Tygrysy
144 Wójcik Małgorzata Mietków TP10 zespół 8 Tygrysy
145 Kaźmierczak Anna Leszno TP10 zespół 9 T-MAKS
146 Kaźmierczak Magdalena Leszno TP10 zespół 9 T-MAKS
147 Kaźmierczak Krzysztof Leszno TP10 zespół 9 T-MAKS
148 Kaźmierczak Szymon Leszno TP10 zespół 9 T-MAKS
149 Murawska Ewa Leszno TP10 zespół 9 T-MAKS
150 Gil Ryszard Jelenia Góra TP10 zespół 10  
151 Gil Szymon Jelenia Góra TP10 zespół 10  
152 Hetnar Krzysztof Wrocław TP10 zespół 11  
153 Hetnar Elżbieta Wrocław TP10 zespół 11  
154 Hetnar Hunert Wrocław TP10 zespół 11  
155 Hetnar Leon Wrocław TP10 zespół 11  
156 Hetnar Paweł Wrocław TP10 zespół 11  
157 Lach-Papciak Katarzyna Jawor TP10 zespół 12 Atomówki :)
158 Papciak Julia Jawor TP10 zespół 12 Atomówki :)
159 Domański Jarosław Jawor TP10 zespół 12 Atomówki :)