Lista startowa 2016

Lista startowa - Kaczawska Wyrypa 2016
 
Liczba zgłoszonych z podziałem na trasy:
TP25 - 77
TP50 - 44
TP100 - 16
TR75 - 8
TR150 - 5

 

Lp Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team Wpłata
1 Eichler-Fałowska Małgorzata Wrocław TP25 K   tak
2 Fałowski Wojciech Wrocław TP25 M   tak
3 Halko Daniel Lubin TP25 M WiS tak
4 Czechowicz Dariusz Kraków TP50 M Dzikie Życie Run Team  
5 Kossak Krzyszof Lwówek Śląski TP25 M zagubieni w akcji tak
6 Dąbrowski Bartłomiej Złotoryja TP25 M Trzech Króli tak
7 Dąbrowska Małgorzata Złotoryja TP25 K Trzech Króli i Królewny tak
8 Kosiński Maciej Warszawa TP50 M   tak
9 Matyja Rafał Jelenia Góra TP50 M NWK TEAM  
10 Sójka Tomasz Lubin TR150 M RKS Fiedorek tak
11 Kociołek Joanna Jelenia Góra TR75 K   tak
12 Bubel Alina Wrocław TP100 K   tak
13 Bubel Marcin Wrocław TP100 M   tak
14 Bochniak Małgorzata Warszawa TP25 K Pudziany tak
15 Bąk Piotr Brzezia Łąka TP25 M dentalcorner.pl tak
16 Studzińska Agnieszka Brochocin TP25 K Aktywna Złotoryja tak
17 Domański Jarosław Świerzawa TP50 M   tak
18 Bzymek-Wiera Faustyna Wrocław TP50 K zagubieni   tak
19 Wiera Bartłomiej Wrocław TP50 M zagubieni tak
20 Lipińska Anna Złotoryja TP25 K Aktywna Złotoryja tak
21 Grzybulska Zuzanna Poznań TP25 K Koziołki&Jelonki tak
22 Jerzy Beata Wieleń TP25 K Koziołki&Jelonki tak
23 Jakimowicz Agnieszka Złotoryja TP25 K Trzech Króli i Królewny tak
24 Jakimowicz Sławomir Złotoryja TP25 M Trzech Króli tak
25 Parzybut Jan Pniewy TP100 M   tak
26 Miernicki Mariusz Dzierżoniów TP25 M   tak
27 Adamczyk Piotr Jelenia Góra TP25 M BYLE DO PRZODU tak
28 Tomaszewski Jacek Świdnica TP25 M   tak
29 Głos Marcin Wrocław TP25 M   tak
30 Brandys-Głos Iwona Legnica TP25 K   tak
31 Jankowska Natalia Lubań TP25 K    
32 Sędkowski Łukasz Trzebnica TR75 M SENDEX tak
33 Hoffmann Marcin Poznań TP25 M KWP POZNAŃ tak
34 Suchorska Magdalena Poznań TP25 K KWP POZNAŃ tak
35 Onyszkiewicz Radosław Jelenia Góra TP25 M Koziołki&Jelonki tak
36 Witczak Przemysław Warszawa TP100 M Dreamtime Trails tak
37 Benedyk Mateusz Wrocław TP50 M   tak
38 Sikorski Robert Wrocław TP50 M   tak
39 Baszak Jerzy Nowy Kościół TP25 M Trzech Króli tak
40 Wodzicka Aleksandra Wrocław TP25 K Kobiety na medal tak
41 Dawidziuk Agnieszka Wrocław TP25 K Wiśniowy Skład tak
42 Demkowski Marcin Wrocław TP25 M Wiśniowy Skład tak
43 Wojtczak Krzysztof Wrocław TP25 M WKB PIAST WROCŁAW tak
44 Lalliche Luiza Warszawa TP50 K Eiserne Frau tak
45 Cisakowski Rafał Głogów TP50 M   tak
46 Kłaczkowski Kamil Gdynia TP100 M AKK GDAKK tak
47 Lewiński Jan Wrocław TP50 M   tak
48 Kulig Krzysztof Oława  TP25 M WiS tak
49 Mogielski Krzysztof Lubań TP100 M   tak
50 Szczepaniak Karol Głogów TP25 M    
51 Żak Krzysztof Wrocław TP100 M   tak
52 Eibl Andrzej Chocianów TP100 M Eiblu Team tak
53 Lubas Roman Wrocław TP25 M OGAR tak
54 Łuczak Anna Wrocław TP25 K OGAR tak
55 Torz Michał Wrocław TP25 M OGAR tak
56 Golubiński Wojciech Wrocław TP50 M Beerwalking Champions tak
57 Cybruch Jacek Wrocław TP50 M Beerwalking Champions tak
58 Ignacyk Marcin Kraków TP50 M   tak
59 Jancz Tomasz Jelenia Góra TP25 M   tak
60 Porębski Marek Targowisko TP50 M Dziewiąty  
61 Markiewicz Dariusz Jelenia Góra TP25 M Energetyczni tak
62 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP50 M Szach Sękowo tak
63 Wawroniak Ewa Domanów TP25 K Energetyczni tak
64 Bogusiak Anna Piechowice TP25 K   tak
65 Bogusiak Łukasz Piechowice TP25 M   tak
66 Litewka Jacek Wielka Wieś TP50 M Drużyna Gabrysi tak
67 Jaworska Jadwiga Złotoryja TP25 K Aktywna Złotoryja tak
68 Czarny Barbara Kraków TR150 K Szkoła Fechtunku ARAMIS tak
69 Czarny Grzegorz Kraków TR150 M Szkoła Fechtunku ARAMIS tak
70 Rosłaniec Anna Wrocław TP25 K WroTeam tak
71 Rosłaniec Mateusz Wrocław TP25 M WroTeam tak
72 Skonieczny Andrzej Wrocław TP25 M ind. tak
73 Klimczewski Bartosz Jelenia Góra TP25 K Energetyczni tak
74 Zywer Artur Legnica TP25 M Ekorama-Legnica tak
75 Małecki Bartłomiej Gorzów Wielkopolski TP25 M   tak
76 Leja Piotr Zakopane TP100 M arch ARQ  
77 Chmielewski Marcin Nowa Sól TP25 M Pudziany tak
78 Winiarczyk Klaudia Ożarów TP25 K Pudziany tak
79 Kuriata Bartłomiej Wrocław TP100 M   tak
80 Klimowicz Marek Jelenia Góra TP50 M ZABIEGANI  
81 Jagielski Jerzy Jawor TP50 M FENIKS LEGNICA/CIEPŁO JAWOR tak
82 Lach-Papciak Katarzyna Jawor TP50 K Biegam dla zdrowia tak
83 Piotrowski Marek Legnica TP50 M   tak
84 Leszek Grzegorz Jelenia Góra TP25 M Zabiegani DOBSOM Team  
85 Kwartnik Piotr Jawor TP50 M Feniks Legnica  tak
86 Gąsiorek Adam Sulęcin TP50 M   tak
87 Dobrochowski Robert Świnoujście TP25 M Pudziany  
88 Jędroszkowiak Michał Książ Wielkopolski TP100 M inov-8 tak
89 Ksycka Wiesława Wrocław TP25 K Smolec Team tak
90 Kopacz Filip Smolec TP25 M Smolec Team tak
91 Kula Piotr Jelenia Góra TR75 M B&K Team tak
92 Męcina Anna Końskie TP50 K   tak
93 Jaremko Katarzyna Kwidzyn TP25 K Pudziany tak
94 Kwiatkowska Agata Łódź TP25 K Pudziany tak
95 Wijas Mateusz Łódź TP25 M Pudziany tak
96 Wąsik Jacek Lublin TP50 M cbfs tak
97 Zawada Grzegorz Wrocław TR75 M SENDEX tak
98 Dziekański Karol Bielany Wrocławskie TP25 M Smolec Team tak
99 Petrusiewicz Stanisław Jelenia Góra TP25 M Koziołki&Jelonki tak
100 Rudnicki Mariusz Wołów TR75 M Orient Express  tak
101 Kozłowski Marek Jawor TP50 M   tak
102 Krasowski Tomasz Wrocław TP100 M   tak
103 Ruda Kamila Brzezia Łąka TP25 K Smolec Team tak
104 Kłodowski Michał Wrocław TR75 M QL0CK0W4 SKŁ4D4NK4 tak
105 Smoleń Marek Wrocław TP50 M   tak
106 Jajor Paweł Jelenia Góra TP50 M   tak
107 Szczurek Józef Rębiszów TP50 M   tak
108 Binkowski Borys Oborniki Śląskie  TP50 M Pizca del Mundo tak
109 Sokulski Jerzy Kraków TP100 M   tak
110 Kaiser Ernest Gorzów Wielkopolski TP50 M Krewni i Przyjaciele Królika tak
111 Kowalski Krzysztof Wołów TR75 M Orient Express  tak
112 Kaźmierczak Tomasz Leszno TP50 M T-MAKS tak
113 Dec Sławomir Wrocław TP25 M DSP TEAM tak
114 Murawski Piotr Leszno TP50 M   tak
115 Murawska Ewa Leszno TP25 K Życie na biegowo tak
116 Murawska Marta Leszno TP25 K Życie na biegowo tak
117 Kosiński Janusz Jelenia Góra TP25 M   tak
118 Kopacz Piotr Gdynia TP100 M Kopi tak
119 Kubiak Magdalena Wrocław TP25 K nabiegowki.com tak
120 Franczak Bartosz Jeżów Sudecki TP25 M nabiegowki.com tak
121 Szawdzin Anna Wrocław TP25 K   tak
122 Szawdzin Krzysztof Wrocław TR75 M   tak
123 Duda Jakub Wleń TP25 M El Bimberos tak
124 Ziółkowska Natalia Jelcz Laskowice TP50 K Napęd na cztery nogi tak
125 Mroziuk Mikołaj Czernica TP50 M Napęd na cztery nogi tak
126 Sharobaiko Anton Wrocław TP100 M Anthony tak
127 Wnuk Tomasz Milicz TP50 M   tak
128 Skowroński Wojciech Jelcz Laskowice TP50 M KB HARCOWNIK tak
129 Kostański Tomasz Iwiny TR150 M Szkoła Fechtunku ARAMIS  
130 Zaremba Marek Łęka Mroczeńska TP50 M kamikadze tak
131 Kupczak Grzegorz Mroczeń TP50 M kamikadze tak
132 Mosoń Zbigniew Lubiechowa TP25 M   tak
133 Konopińska Daria Lubin TP25 K    
134 Parobij Karolina Wrocław TP25 K Im dalej,tym gorzej tak
135 Krzaczkowski Łukasz Wrocław TP25 M Im dalej,tym gorzej tak
136 Stadnik Krzysztof Garby TP25 M KS GARBY tak
137 Szczucki Przemysław Sędziszowa TR150 M BIKE STACJA  
138 Krawietz Tomasz Szklarska Poręba TP50 M Izerski Niedźwiedź tak
139 Żywiec Jakub Oława  TP25 M WIS tak
140 Kosmenda Artur Szklarska Poręba TP50 M TS Regle Szklarska Poręba tak
141 Wojciech Sebastian Rokietnica TP50 M Wilga Orient tak
142 Storta Rafał Wrocław TP50 M   tak
143 Łukawski Tomasz Rząśnik TP25 M Rzeźnicy z Rząśnika tak
144 Łukawski Mirosław Bolesławiec TP25 M Rzeźnicy z Rząśnika tak
145 Baszczak Mirosław Warszawa TP100 M   tak
146 Wysocka Barbara Poznań TP50 K    
147 Fabijański Piotr Zielona Góra TP25 M    
148 Strożek Bartosz Wrocław TP25 M Smolec Team tak
149 Hoduń Anna Słomniki TP50 K    
150 Jokiel Wojciech Granice TP50 M kamikadze  
151 Majewski Łukasz Warszawa TP25 M x-ventures