Lista startowa 2015

Lista startowa - Kaczawska Wyrypa 2015
 
Liczba zgłoszonych z podziałem na trasy:
TP25 - 80 osób
TP50 - 55 osób
TP100 - 15 osób
TR75 - 6 osób 
TR150 - 7 osób

 

l.p. nazwisko imię miejscowość trasa kategoria team wpłata
 1 Szkudlarek Szymon Szczecin TP50 M Bolimie Noga tak
 2 Wojtas Kamila Szczecin TP50 K Bolimie Noga tak
 3 Duda Jakub Wleń TP25 M El Bimberos tak
 4 Wojtaczka Agnieszka Wilków Osada TP50 K Jelenie tak
 5 Rudzik Rafał Zagrodno TP50 M

 6 Latarowski Grzegorz Lwówek Śląski TP50 M Rubezahl tak 
 7 Talaga Tomasz Dąbrowa TP100 M MKS Wyzwolenie tak 
 8 Kossak Krzysztof Lwówek Śląski TP25 M zagubieni w akcji tak
 9 Onyszkiewicz Radosław Jelenia Góra TP25 M byle do przodu tak
10 Lipińska Anna Złotoryja TP25 K lipa team tak
11 Żak Krzysztof Wrocław TP100 M   tak 
12 Rupacz Daniel Nowogrodziec TP25 M zagubieni w akcji tak 
13 Wieczorek Jarek Wrocław TR150 M Wieczorek Team tak
14 Kowski Marek Wrocław TP50 M ŁupieMnieWKrzyżu Team  REZ
15 Lipiński Jan Złotoryja TP25 M lipa team tak 
16 Hora Vladimir Praha TP50 M Bludne balvany  
17 Horova Magda Praha TP50 K Bludne balvany  
18 Kłodowski Michał Wrocław TP50 M QL0CK0W4 SKŁ4D4NK4 tak
19 Jakimowicz Sławomir Złotoryja TP25 K Trzech Króli i Królewny tak 
20 Jakimowicz Agnieszka Złotoryja TP25 K Trzech Króli i Królewny tak 
21 Wawrzonek Michał Jelenia Góra TP100 M Cebula2000  
22 Halko  Daniel Lubin TP25 M Dostojne chłopaki tak
23 Lalliche Luiza Warszawa TP25 K Kocille tak
24 Wydro Zuzanna Warszawa TP25 K Pączki tak
25 Baszak Jerzy Nowy Kościół TP25 M Trzech Króli i Królewny tak
26 Hajkova Vera Praha TP100 K kangdjoktjo  
27 Czarny Barbara Kraków TP50 K Szkoła Fechtunku ARAMIS tak
28 Czarny Grzegorz Kraków TP50 M Szkoła Fechtunku ARAMIS tak
29 Witczak Przemysław Warszawa TP50 M Dreamtime Trails tak 
30 Eichler-Fałowska Małgorzata Wrocław TP25 K Kobiety na medal tak 
31 Fałowski Wojciech Wrocław TP25 M Kobiety na medal tak 
32 Wodzicka Aleksandra Wrocław TP25 K Kobiety na medal tak
33 Kosiński Maciej Warszawa TP50 M   tak
34 Fałowska Wioletta Gajków TR75 K VY tak 
35 Fałowski Rafał Gajków TR75 M VY tak 
36 Dering Marcin Wrocław TP50 M   tak 
37 Marzec Alicja Dąbrowa Górnicza TP100 K   tak 
38 Mleczek Tadeusz Wrocław TP100 M Tadek team  
39 Ławnik Mateusz Mikołów TP100 M   tak
40 Dąbrowski Bartłomiej Złotoryja TP25 M Trzech Króli i Królewny tak
41 Dąbrowska Małgorzata Złotoryja TP25 K Trzech Króli i Królewny tak
42 Heczko Robert Liberec TP50 M Wander Book PL  
43 Grobelska Weronika Jelenia Góra TP25 K Koło Gospodyń Wiejskich tak
44 Kochman Tadeusz Kanie Helenowskie TP50 M Koziczki tak 
45 Kowalczyk Maciej Mińsk Mazowiecki TP50 M UKA Warszawa/Koziczki  
46 Olecki Paweł Gdańsk TP50 M    REZ
47 Korzeniewski Łukasz Warszawa TP50 M UKA/OxygenCycling.pl tak
48 Pochopień Marek Oleśnica TR75 M DiMEN s.c. tak
49 Talaga Robert Szarów TP100 M MKS Wyzwolenie  
50 Wesołowski Michał Oleśnica TR75 M DiMEN s.c. tak 
51 Szawdzin Krzysztof Wrocław TR150 M   tak 
52 Kołodziej Michał Złotoryja TP25 M OLAWS Złotoryja tak
53 Kargol Marcin Warszawa TP50 M NBR Team/Smashing pąpkins  
54 Kosiński Janusz Jelenia Góra TP25 M   tak 
55 Strzałkowski Mateusz Zielona Góra TP50 M bez formy tak 
56 Kurpiel Jakub Zagrodno TP50 M Jelenie tak 
57 Benedyk Mateusz Wrocław TP50 M   tak 
58 Wilk Marcin Złotoryja TP25 M OLAWS Złotoryja  
59 Morawski Jarosław Legnica TP25 M    
60 Morawska Magdalena Legnica TP25 K   REZ
61 Wilk Ewelina Złotoryja TP25 K OLAWS Złotoryja  
62 Witkowski Paweł Zielona Góra TP50 M nie da rady tak 
63  Zdeb Marta  Karpacz TP25 K BYLE DO METY  tak 
64 Krupa Monika Swidnica TP25 K BYLE DO METY tak 
65 Zdeb Łukasz Karpacz TP25 M BYLE DO METY tak
66 Gdesz Jakub Świdnica TP25 M BYLE DO METY tak 
67 Sikorski Robert Wrocław TP50 M   tak
68 Golubiński Wojciech Wrocław TP50 M   tak 
69 Cybruch Jacek Wrocław TP50 M   tak 
70 Sójka Tomasz Lubin TR150 M PKS Fiedorek tak 
71 Eibl Andrzej Chocianów TP100 M Eiblu Team tak 
72 Zinkiewicz Dobrosław Szklarska Poręba TP50 M TS Regle Szklarska Poręba  
73 Miazga Michał Łódź TP50 M    
74 Sobieraj Anna Słupca TP50 K    
75 Łącz Tomasz Oleśnica TP50 M ZSA Zakwas tak 
76 Lecharlier Aurore Warszawa TP25 K L'Equipe tak
77 Milewski Paweł Wrocław TP25 M   tak
78 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 M 2PU tak
79 Czechowicz Dariusz Kraków TP50 M Kumple Świrka tak 
80 Murawski Piotr Leszno TP50 M Maraton Leszno tak 
81 Litewka Jacek Kraków TP50 M Drużyna Gabrysi tak
82 Bochenek Tomasz Piekary Śląskie TP50 M Żółwie mi pouciekały tak 
83 Cybulka Marzena Wrocław TP50 K   tak
84 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP100 M Szach Sękowo tak 
85 Stadnik Krzysztof Swarzędz TP25 M KS GARBY tak 
86 Wróbel Magdalena Wrocław TP25 K   tak 
87 Wróbel Dariusz Wrocław TP25 M   tak 
88 Sokulski Jerzy Kraków TP50 M   tak 
89 Bogdał Żaneta Wrocław TP25 K   tak
90 Karolczak Piotr Poznań TP50 M zombie marauder tak
91 Deffontaines Lucie Warszawa TP25 K L'Equipe tak 
92 Klimowicz Marek Jelenia Góra TP50 M   REZ
93 Szpak Paweł Kielce TP25 M Motyla Noga tak
94 Bąk Beata Kielce TP25 K   tak 
95 Kula Piotr Jelenia Góra TP25 M    
96 Dorsz Sebastian Złotoryja TP50 M Zołza Team tak
97 Drapikowski Marek Legnica TP25 M    
98 Zając Wojciech Warszawa TP100 M Długouchy tak
99 Rycerski Bogdan Iłowa TP25 M Skyrunning Poland  
100 Mogielski Krzysztof Lubań Śląski TP100 M   tak
101 Pietrusiewicz Stanisław Jelenia Góra TP25 M byle do przodu tak 
102 Franke Agnieszka Katowice TP25 K   tak 
103 Kaźmierczak Tomasz Leszno TP50 M Orzeł Drużyna tak 
104  Hałkiewicz  Marcin  Głogów  TP50  MTS Drużyna Szpiku  tak 
105 Gruntowski Mateusz Niemodlin TP100 M   tak 
106 Sochacka Katarzyna Rokietnica TP50 K loca2/MTS Drużyna Szpiku tak 
107 Dopierała  Piotr Dopiewo TP25 M martonbike.pl TEAM  
108 Baran Wojciech Jawor TP25 M   tak
109 Daniluk Andrzej Oława TP25 M   tak 
110 Daniluk Miriam Oława TP25 K   tak 
111  Wawroniak  Ewa  Marciszów  TP25  Energetyczni  tak 
112 Bogusiak  Anna  Piechowice  TP25 Energetyczni  tak 
113 Bogusiak  Łukasz  Piechowice  TP25  Energetyczni  tak 
114 Łuczyńska  Anna  Jelenia Góra  TP25 Koło Gospodyń Wiejskich   
115  Farangus  Anita  Pieńsk  TP25  Kolo Gospodyń Wiejskich   
116 Florek Paweł Jawor TP25 M Poszukiwacze Zaginionej Flaszki tak
117 Florek Małgorzata Jawor TP25 K Poszukiwacze Zaginionej Flaszki tak 
118 Bobras-Pinda Iwona Legnica TP25 K Poszukiwacze Zaginionej Flaszki tak 
119 Pinda Daniel Legnica TP25 M Poszukiwacze Zaginionej Flaszki tak 
120 Szuszkiewicz Piotr Wrocław TP25 M   tak
121 Paluch Monika Wrocław TP25 K   tak 
122 Bubel Alina Wrocław TP100 K   tak 
123 Ciężkowska Katarzyna Wrocław TP25 K   tak
124 Szymański Łukasz Wrocław TP25 M   tak 
125 Szczęsny Michał Poznań TP50 M BIKEPARK POZNAŃ tak 
126 Demkowski Marcin Wrocław TP25 M Wiśniowy Skład  tak 
127 Pasieka Grzegorz Poznań TR150 M SKPG Harnasie tak 
128 Klimczewski Bartosz Jelenia Góra TP25 M Energetyczni tak 
129 Jancz Tomasz Jelenia Góra TP25 M Energetyczni tak
130 Szawdzin Anna Wrocław TP25 K   tak 
131 Kliniewski Maciej Bydgoszcz TP50 M Rajd Konwalii Brzoza Biega tak 
132 Grabowski Łukasz Poznań TP50 M   tak 
133 Madaj Zuzanna Poznań TP50 K AR Team tak
134 Sikora-Dzięcioł Daria Siedlęcin TP25 K Koło Gospodyń Wiejskich  
135 Wołoszyn Katarzyna Jelenia Góra TP50 K   tak 
136 Malawski Filip Kraków TP50 M SFA tak 
137 Mac  Kamila Liszki TP50 K SFA tak 
138 Borejdzo Karol Żary TP50 M    
139 Urbański Andrzej Gryfino TP50 M Hermes tak 
140 Cieślicki Mateusz Dąbrowa Górnicza TR150 M   tak 
141 Wower Bartłomiej Chorzów TP25 M CSC Adventure Academy tak
142 Dul Kinga Jelenia Góra TP25 K Energetyczni tak 
143 Wołoszyn Mariusz Jelenia Góra TP50 M   tak 
144 Fudro Edward Police TP100 M JEJ tak 
145 Bubel Marcin Wrocław TP100 M   tak
146 Smejda Andrzej Warszawa TR150 M   tak 
147 Piasecki Maciej Czarnków TP25 M samowolka tak 
148 Sójka Wojciech Poznań TP25 M Evolution Rally Team  
149 Nowakowska Anna   TP25 K    
150 Urbaniak Krzysztof Bieniewice TP25 M Spójnia Warszawa  
151 Diduszko Piotr Jawor TR75 M   tak 
152 Kołodziej Jakub Poznań TP50 M Francuski wyłącznik tak 
153 Morkowski Piotr Poznań TP50 M Tim Prezes tak 
154 Setinkova Zuzana Praha TP50 K    
155 Owczarz Joanna Poznań TP25 K    
156 Krasulak Daniel Wrocław TP25 M WKS Śląsk Wrocław REZ 
157 Dawidzuk Agnieszka Wrocław TP25 K Wiśniowy Skład tak
158 Ślązak Adam Katowice TR150 M Chaszczojeźdźcy  
159 Kłosowicz Maciej Poznań TP50 M    
160 Wilk-Dec Joanna Wrocław TP25 K DSP TEAM  
161 Wilk Sławomir Wrocław TP25 M DSP TEAM  
162 Mikus Filip Złotoryja TP50 M ZOŚKA Team  
163 Bzymek-Wiera Faustyna Wrocław TP25 K    
164 Wiera Bartłomiej Wrocław TP25 M    
165 Kowalewski Krzysztof Jelenia Góra TP25 M    
166 Jabłońska Katarzyna Wrocław TP25 K Wady Fizyczne  
167 Szczepaniak Michał Wrocław TP25 M Wady Fizyczne  
168 Niedośpiał Krzysztof Dąbrowa Szlachecka TR75 M