Lista startowa 2014

Lista startowa - Kaczawska Wyrypa 2014
 
Liczba zgłoszonych z podziałem na trasy:
TP50 - 54 osób
TP100 - 11 osób
TR150 - 16 osób

 

l.p. nazwisko imię miejscowość trasa kategoria team wpłata
 1 Marianowski Marcin Głogów TP100 M WIATROAEROTERAPIA.PL REZ
 2 Sroczyński Bogusław Bogatynia TP50 M
tak
 3 Kawecki Dariusz Zabrze TR150 M Etisoft Bike Team tak
 4 Kargol Marcin Głogów TP50 M marcinkargol.pl REZ
 5 Pucek Przemysław Smolec TP100 M
tak
 6 Wierzbiński  Marcin Międzybórz TP50 M
REZ
 7 Kosiński Maciej Warszawa TP50 M
tak
 8 Soszyńska  Bogna Bolków TP50 K
REZ
 9 Wieczorek  Jarek Wrocław TR150 M Wieczorek Team tak
10 Żak Krzysztof Wrocław TP100 M
tak 
11 Eibl Andrzej Chocianów TR150 M Eiblu Team tak
12 Nieścioruk Barbara Milanów TR150 K   tak
13 Ścibisz Jerzy Szczecin TR150 M   tak
14 Dereń Beata Szczecin TP50 K extremalna sobota tak
15 Klepaczek Dawid Lubin TP50 M Iniemamocni&daleko jeszcze;) REZ
16  Just  Rafał  Wrocław  TP50     
17  Dawidziuk  Agnieszka  Wrocław  TP50  Wiśniowy Skład  tak 
18 Demkowski Marcin Wrocław TP50 M Wiśniowy Skład tak
19 Mleczek Tadeusz Wrocław TP100 M tadek team tak
20 Dering Marcin Wrocław TP50 M   tak 
21 Dąbrowski  Bartłomiej  Złotoryja  TP50  Trzech Króli i Królewny tak 
22 Dąbrowska Małgorzata Złotoryja TP50 K Trzech Króli i Królewny tak
23 Duda Jakub Wleń TP50 M El Bimberos tak 
24 Dymek Rafał Warszawa TP50 M   tak 
25 Hora Vladimir Praha TP50 M Bludne balvany  
26 Horova Magda Praha TP50 K Bludne balvany  
27 Szot Tomasz Gdańsk TP50 M Przyjaciel Harpagana tak
28 Grodecki Sebastian Chocianów TP50 M Klub Biegacza ZDYSZAAANI Chocianów tak
29 Baszak Jerzy Nowy Kościół TP50 M Trzech Króli i Królewny tak
30 Szawdzin Krzysztof Wrocław TR150 M   tak 
31 Jakimowicz Agnieszka  Złotoryja TP50  Trzech Króli i Królewny  tak 
32 Jakimowicz Sławomir Złotoryja TP50 M Trzech Króli i Królewny tak
33 Kostecka Bogusława Zgorzelec TP50 K   tak
34 Król Jakub Gniezno TP50 M Bez KOMPAsu REZ
35 Król Joanna Gniezno TP50 K Bez KOMPAsu REZ 
36  Kwaśnicki  Tomasz  Lubin  TP50  Iniemamocni&daleko jeszcze;)  REZ 
37 Kaźmierczyk-Słomka Anna Paniwki TP50 K Amba Adventure Team REZ 
38 Skowroński Janusz Oleśnica TP50 M   tak
39 Liebert Tomasz Legnica TP50 M   REZ
40 Bujakiewicz Gabriel Pobiedziska TP100 M On-Sight tak
41 Pierzchalska Dorota Zgorzelec TP50 K   tak
42 Kłodowski Michał Wroclaw TP50 M QL0CK0W4 SKŁ4D4NK4 tak
43 Wąsik Jacek Lublin TP100 M cbfs  
44 Stanek  Asia Szczecin TR150 K RUDY KOT tak
45 Stanek Robert Szczecin TR150 M RUDY KOT tak
46 Latarowski Grzegorz Lwówek Śląski TP50 M Rubezahl tak 
47 Kukołowicz Kamil Warszawa TP50 M   tak 
48 Laszczyński  Tomasz  Strzelin  TP50 Niezniszczalni   
49 Świerczyński Paweł Kuropatnik TP50 M Niezniszczalni REZ
50 Świerczyński Ryszard Kuropatnik TP50 M Gromnik Orienteering Team  
51 Ciesłowski Marcin Kuropatnik TP50 M Gromnik Orienteering Team  
52 Gałązka Michał Wrocław TP100 M    
53 Mogielski Krzysztof Lubań Śląski TP100 M   tak
54 Urbański Krzysztof Laski TP50 M Niezniszczalni  
55 Bober Bartłomiej Kobylnica TR150 M Harpagan  
56 Stefaniak Marcin Pęgów TP50 M Iserandur tak
57 Brzoska Piotr Paniówki TP50 M Amba Adventure Team REZ
58 Szpak Paweł Kielce TP50 M Motyla Noga tak 
59 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP100 M GCK Szach Sękowo tak
60 Sikora-Dzięcioł Daria Siedlęcin TP50 K Koło Gospodyń Wiejskich tak 
61 Zając Wojciech Warszawa TP100 M   REZ
62 Marzejon Marcin Chojnice TR150 M OKI MTB Team Poland  
63 Mirowski Łukasz Wrocław TR150 M   tak
64 Fudro Edward Police TP100 M JEJ tak
65 Tuczyńska Julita Wrocław TP50 K Sekcja Grotołazów Wrocław tak 
66 Banaszewska-Dudek Maja Wrocław TP50 K    
67 Kamińska Justyna Bystrzyca TP50 K    
68 Zadworny Tomasz Chlewo TR150 M   tak 
69 Adamczyk Grzegorz Trzebnica TP50 M Gromnik Orienteering Team tak 
70 Grobelska Weronika Jelenia Góra TP50 K Koło Gospodyń Wiejskich  
71 Szajduk Piotr Szczecin TR150 M WRZASKUNY tak
72 Witkowski Paweł Warszawa TP50 M trepy tak 
73 Strzałkowski Mateusz Lublin TP50 M   tak 
74 Krakowiak Krystian Wrocław TP50 M    
75 Adamczak Adrianna Wrocław TP50 K    
76 Liszka Grzegorz Tychy TR150 M Trezado BikeTires.pl tak
77 Witczak Przemysław Warszawa TP50 M Dreamtime Trails tak
78 Hajkova Vera Praha TP100 K Kangdjoktjo  
79 Olecki Paweł Gdańsk TP50 M   tak
80 Dec Sławomir Wrocław TP50 M DSP Team tak
81 Wysocka Barbara Poznań TP50 K    
82 Skupień Andrzej Prześmierowo TP50 M Przyjaciele i Znajomi Królika  
83 Jaskuła Kornel Wichrów TP50 M mod-x.org  
84 Denis Piotr Więcbork TP50 M   tak 
85 Bartoszczyk Jacek Zamość TP50 M   tak 
86 Ksycka Agnieszka Wrocław TP50 K   tak
87 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR150 M    
88 Klimowicz Marek Jelenia Góra TP50 M   tak
89 Bartkowiak Jacek Jelenia Góra TR150 M    
90 Owczarz Joanna Poznań TP50 K Włóczymordy  
91 Fałowski Rafał Gajków TP100 M   tak 
92 Zapotoczny Arkadiusz Barcinek TP50 M mod-x.org tak
93 Osiadły Piotr Nowa Sól TP50 M    
94 Czerny Joanna Bytom Odrzański TP50 K    
95 Moszkowicz Paweł Kraków TR150 M Navigor