Lista startowa

Lista startowa - Kaczawska Wyrypa 2018
 
Liczba zgłoszonych z podziałem na trasy:
TP10 - 11
TP25 - 39
TP50 - 26
TP100 - 8
TR75 - 1
TR150 - 6

Lp. Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team
1 Kossak Krzysztof Lwówek Sląski TP25 M zagubieni w akcji
2 Tomaszewski Jacek Świdnica TP25 M  
3 Markiewicz Dariusz Jelenia Góra TP25 M Energetyczni
4 Jancz Tomasz Jelenia Góra TP50 M  
5 Łaska Renata Zielonka TP50 K KInO Stowarzysze
6 Łaski Tomasz Zielonka TP50 K KInO Stowarzysze
7 Wnuk Tomasz Milicz TP50 M ProMil Team
8 Hippner Marcin Gdańsk TP100 M  
9 Bogusiak Łukasz Piechowice TP25 M  
10 Witczak Przemysław Warszawa TP100 M Dreamtime Trails
11 Lipińska Anna Złotoryja TP25 K Aktywna Złotoryja
12 Lipiński Jan Złotoryja TP25 M Aktywna Złotoryja
13 Jakimowicz Agnieszka Złotoryja TP25 K Trzech Króli i Królewny
14 Jakimowicz Sławomir Złotoryja TP50 M Trzech Króli i Królewny
15 Baszak Jerzy Nowy Kościół TP50 M Trzech Króli i Królewny
16 Jaworska Jadwiga Złotoryja TP25 K Aktywna Złotoryja
17 Drewniak Wiesław Bolków TP25 M Wiesiek idzie
18 Szczurek Jóżef Rębiszów TP25 M  
19 Białka Marcin Jelenia Góra TR150 M  
20 Matwiejczuk Jacek Świebodzice TP25 M  
21 Bogusiak Anna Piechowice TP25 K  
22 Sienkiewicz Władysław Gdynia TP50 M Sam w lesie
23 Dul Kinga Jelenia Góra TP25 K  
24 Dul Krzysztof Jelenia Góra TP25 M  
25 Jaros Olga Wocieszyce TP25 K Kinia Team
26 Białucha Sergiusz Bytom TP50 M Saint-Gobain Squad
27 Hordziejewicz-KarasiĹ„ska Ewa Bytom TP50 K Strefa Byków
28 Bąk Piotr Brzezia Łąka TP25 M KB LUPUS/dentalcorner.pl
29 Szczurek Małgorzata Rębiszów TP25 K  
30 Lech Agnieszka Świebodzice TP25 K  
31 Lech Michał Świebodzice TP25 M  
32 Kosiński Maciej Klaudyn TP50 M  
33 Eibl Andrzej Chocianów TP100 M Eiblu Team
34 Szmyt Barbara Warszawa TP50 K Klub InO STOWARZYSZE
35 Ostromęcki Rafał Warszawa TP50 K Metro Politechnika
36 Lach-Papciak Katarzyna Jawor TP25 K BIEGAMDLAZDROWIA.PL
37 Domański Jarosław Świerzawa TP25 M BIEGAMDLAZDROWIA.PL
38 Prozorowski Wiesław Leszno TP50 M  Racing Team
39 Bacański Mirosław Wałbrzych TP25 M  
40 Rudnicki Mariusz Wołów TR150 M Orient Express
41 Bujakiewicz Gabriel Pobiedziska TP100 M On-Sight
42 Jędroszkowiak Michał Książ Wielkopolski TP100 M inov-8
43 Tynecki Jarosław Wrocław TP50 M  
44 Kowalski Krzysztof Wołów TR150 M ORIENT EXPRESS
45 Kosiński Janusz Jelenia Góra TP25 M  
46 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP50 M Szach Sękowo
47 Młyński Olaf Wrocław TP10 zespół 1 Młynki
48 Młyńska Julia Wrocław TP10 zespół 1 Młynki
49 Młyński Stanisław Wrocław TP10 zespół 1 Młynki
50 Młyńska Zofia Wrocław TP10 zespół 1 Młynki
51 Parzybut Jan Pniewy TP50 M Postep team
52 Wesołowski Michał Oleśnica TR75 M www.dimen.pl
53 Sójka Tomasz Lubin TR150 M RKS Fiedorek
54 Bińkowski Borys Oborniki Śląskie TP50 M Żywioł
55 Sokulski Jerzy Kraków TP100 M  
56 Horova Magda Praha 9 TP50 K Bludne balvany
57 Hora Vladimir Praha 9 TP50 M Bludne balvany
58 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 M MISIEK
59 Pupa Przemysław Giebułtówek TP25 M  
60 Szczurek Anna Gryfów Sląski TP25 K  
61 Kozłowski Marek Jawor TP25 M Biegamdlazdrowia
62 Wicher Marcin Prześmierowo TP25 M Rojber
63 Juma Maciej Oleśnica TP25 M KB LUPUS OLEŚNICA
64 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR150 M  
65 Stadnik Krzysztof Garby TP25 K GARBARZYŃCY TEAM
66 Kula Piotr Jelenia Góra TP25 M Qlki
67 Kula Aleksandra Jelenia Góra TP25 K Qlki
68 Błachowiak Mariusz Leszno TP50 M AMBIT RACING TEAM
69 Herman-Iżycki Leszek Warszawa TP100 M  
70 Dziełak Leszek Lubin TP25 M  
71 Suwara Mateusz Wrocław TP25 M SP 66 Wrocław
72 Świerczyński Ryszard Kuropatnik TP25 M  
73 Karpa Katarzyna Warszawa TP50 K Smashing pąpkins
74 Trzeciakiewicz Marcin Warszawa TP50 K Smashing pąpkins
75 Owczarz Joanna Poznań TP50 K Włóczymordy
76 Szawdzin Krzysztof Wrocław TR150 M  
77 Adamczyk Grzegorz Raszów TP25 M  
78 Magryta Kamil Piechowice TP25 M  
79 Maciak Rafał Ostrów Wielkopolski TP25 M WSD Kalisz
80 Łazowski Krzysztof Warszawa TP50 M Łaziki
81 Klepczyńska Sylwia Kraków TP50 K Łaziki
82 Sonnek Marta Syców TP25 K KB LUPUS
83 Dziełak Krzysztof Lubin TP25 M  
84 Żak Krzysztof Wrocław TP100 M piktoholik
85 Kopacz Filip Smolec TP10 zespół 2 K5
86 Kopacz Matylda Smolec TP10 zespół 2 K5
87 Kopacz Mikołaj Smolec TP10 zespół 2 K5
88 Lach  Jakub Jelenia Góra TP10 zespół 3 Lachowie i Krynickie
89 Lach Katarzyna Piechowice TP10 zespół 3 Lachowie i Krynickie
90 Krynicka Karolina Jelenia Góra TP10 zespół 3 Lachowie i Krynickie
91 Krynicka Blanka Jelenia Góra TP10 zespół 3 Lachowie i Krynickie